Cesur Metal Hurdacılık

Cesur Metal Hurdacılık, İzmir'de hurda alımı ve hurdacılık yapan firmamızın kurumsal yapısı misyon ve vizyon bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Örneğin Balçova Bayraklı Bornova Buca Çiğli Gaziemir Güzelbahçe Karabağlar Karşıyaka Konak Narlıdere ilçelerinden benzer Altındağ Atatürk Bornova Merkez Çamdibi Işıkkent Kazımdirik Naldöken Pınarbaşı İnciraltı ayrıca Alsancak Basmane Eşrefpaşa Gültepe Gürçeşme Güzelyalı Kahramanlar Kemeraltı Konak Merkez Küçükyalı Pasaport benzer şekildeAlaybey Cumhuriyet Deniz bostanlısı İmbatlı Karşıyaka Merkez Nergiz Yalı semtlerinde hurda akü alıyoruz.

İzmir Hurdacı

Araba aküsü kamyon aküsü otomobil taksi aküsü Bu Yüzden, Aliağa Balçova Bayındır Bayraklı Bergama Beydağ Bornova Buca Çeşme Çiğli Dikili Foça ayrıca, Gaziemir Güzelbahçe Karabağlar Karaburun Karşıyaka Kemalpaşa Kınık Kiraz Konak Menderes benzer şekilde, Menemen Narlıdere Ödemiş Seferihisar Selçuk Tire Torbalı ve Urla ilçelerinden hurda akü alımı yapıyoruz.

KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Cesur Metal Hurdacılığın Kuruluş Yapısı Misyon, Vizyon ve Firma Değerleri

Cesur Metal Hurdacılık

Cesur Metal Hurdacılık

Hakkımızda:

Firmamız Cesur Metal Hurdacılık, hurda metal geridönüşüm sektörünün bel kemiği ve vazgeçilmez en önemli unsuru olan "Hurdacılık" mesleğini icra etmek, hurda metalleri son kullanıcısından alıp geridönüşüm tesislerine ulaştırmak, hurdacılık sektöründe istihdam alanı oluşturmak ve ayrıca yapılan alım-satım işlemi ile ülke ekonomisine katkı sağlamak amaçlarıyla Mustafa BIYIK tarafından İzmir Bornova İlçesinde kurulmuştur.

Bu yüzden, başta İzmir Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Gaziemir benzer şekilde Güzelbahçe, Karabağlar, Karşıyaka, Konak ve Narlıdere olmak üzere İzmir'in tüm ilçelerinden ve ayrıca Manisa ve Aydın gibi çevre illerden içeriğinde Demir, Bakır, Alüminyum, Sarı Pirinç, Krom Paslanmaz ve benzer şekilde Çinko bulunan her türlü metal hurda ile Kablo, Akü ve Beyaz Eşya hurdalarını yerinden ve anında nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Uzun yıllardır Hurda geridönüşüm sektöründe faaliyet yürüten firmamız Cesur Metal Hurdacılık, kurulduğu günden bu yana, para kazanma hırsından ziyade kurumsal kimliği, dürüst ve prensipli çalışmayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz:

Her şeyden önce, en önemli görevimiz, dürüst ticaret ile kazanırken kazandırmak, müşteri memnuniyetine her zaman önem vererek mutlu müşteri portföyünü genişletmek.

İş ve hizmet bölgesi potansiyelini daima büyüterek, hurdacılık ve geridönüşüm sektöründe yeni istihdam alanları oluşturmak. Yapılan alış-veriş ile Ülkemizin ekonomik olarak kalkınmasını sağlamak.

Vizyonumuz:

Sonuç olarak, kurumsal yapımız ve çözüm odaklı kimliğimiz ile çevremizde ve ayrıca ülkemizde hurdacılık sektöründe örnek alınan lider firma olmak en büyük hedefimizdir.

Hemen Bizi Arayın!Firmamız ve sunduğumuz hizmetler ile ilgili olarak detaylı bilgi ve ücretsiz keşif talebinde bulunmak için lütfen firmamız Cesur Metal Hurdacılık ile iletişime geçiniz.Bu yüzden